JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNIE OŚWIETLENIE DO ŁAZIENKI?

JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNIE OŚWIETLENIE DO ŁAZIENKI?

Jak wybrać oświetlenie do łazienki, zastanawia się wielu z nas. Zwłaszcza, że łazienki bywają różne. Są większe lub mniejsze, mają okno lub nie mają. Chcemy by oświetlona była wanna lub prysznic, ale też żeby jasno było nad umywalką itp. Aspektów oświetlenia łazienkowego i wyboru lamp łazienkowych jest wiele.
Czytaj dalej
CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ LAMPY SZKLANE?

CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ LAMPY SZKLANE?

Szklane lampy – to tradycyjny element wystroju wnętrz. Praca designerów sprawia, że szkło przybiera w ich rękach coraz nowocześniejsze formy. Dzisiaj ze szkła buduje się już nie tylko ozdobne żyrandole, ale także nowoczesne, ascetyczne w kształtach lampy, które zdobią lofty czy wiejskie domy urządzone w skandynawskich stylu.
Czytaj dalej
LAMPA STOJĄCA – WAŻNY ELEMENT WYPOSAŻENIA SALONU

LAMPA STOJĄCA – WAŻNY ELEMENT WYPOSAŻENIA SALONU

Lampy w salonie to ważny element wyposażenia dużego, zwykle przestronnego wnętrza. Są one zazwyczaj nie tylko źródłem światła, które doświetla wnętrze w czasie niezbyt słonecznych dni, ale także elementem wystroju, który ma się podobać nie tylko domownikom, ale także budować charakter salonu w odbiorze gości.
Czytaj dalej
OŚWIETLENIE KUCHNI I JADALNI

OŚWIETLENIE KUCHNI I JADALNI

Miejsca, które ożywają każdego ranka atmosferą radosnego pośpiechu i zapachem ekscytacji nowym, świeżym dniem. Mówi się czasami, że domy i mieszkania mają dusze. A jeśli dusze, to także i serca. I z całą pewnością znajdują się one w kuchniach, czyli w tych pomieszczeniach, które jak żadne inne jednoczą całą rodzinę. Nie trzeba dodawać, jak ważną sprawą w tak strategicznych miejscach, jakim są kuchnie i jadanie, jest stworzenie przyjaznego, urzekającego delikatnym ciepłem klimatu. Sporą część tego niezwykle odpowiedzialnego zadania bierze na swoje barki oświetlenie: lampy sufitowe i stojące.
Czytaj dalej
OŚWIETLENIE SYPIALNI

OŚWIETLENIE SYPIALNI

W sypialni, jak w żadnym innym pomieszczeniu, lampy pełnią aż dwie funkcje. Przede wszystkim dostarczają potrzebnych do życia porcji świeżego światła. Drugie zadanie stawiane tym przedmiotom jest jednak o wiele bardziej intrygujące. Mamy tu na myśli kreowanie niepowtarzalnego klimatu, a przez to wpływanie na samopoczucie osób przebywających w tym kipiącym od marzeń sennych miejscu. Jak stworzyć aurę niezwykłości w sypialni?
Czytaj dalej