Akcesoria do lamp

Akcesoria do lamp

Jeśli przeglądasz tę witrynę, to z pewnością już wiesz, że Idea Vetro nie jest typowym sklepem internetowym oferującym nowocześnie zaprojektowane szklane lampy do salonu, kuchni, łazienki czy przedpokoju. Jest czymś więcej. Jak każdy sklep internetowy funkcjonujący w Sieci, chcemy oczarowywać klientów nie tylko najwyższej klasy sprzętem oświetleniowym, lecz także dostępnością najprzeróżniejszych akcesoriów stanowiących dopełnienie całej oferty. Chcemy być przestrzenią, w której piękno i użyteczność spotykają się razem, by wspólnie tworzyć dzieła sztuki użytkowej.

Podkategorie

  • ABAŻURY

    Jeśli nawet pobieżnie rzucisz okiem na nasz sklep, z pewnością zauważysz, jak wiele wzorów podstaw lamp udało się nam stworzyć. Jednak nawet najbardziej urzekająca lampa jest niczym bez wieńczącego ją abażuru. Abażury do lamp stojących to coś, czego w Idea Vetro nie mogło zabraknąć. Wiemy, jak wielka moc kryje się w tych pozornie mało znaczących elementach lamp. Tymczasem ich kolor czy stopień przepuszczalności światła są w stanie całkowicie odmienić dotychczasowy charakter pomieszczenia: rozjaśnić je, przyciemnić, nadać zmysłowego romantyzmu czy skandynawskiego uporządkowania.

Klosze, abażury i inne nowoczesne akcesoria oświetleniowe

Mówiąc o akcesoriach oświetleniowych, nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu o kloszach i abażurach. Elementy te mają w sobie tę niezwykłą zdolność, która sprawia, że bez trudu potrafią zupełnie zmienić charakter lampy, a tym samym znacząco wpłynąć na stylistykę aranżacji danego pomieszczenia. Jeśli szukasz akcesoriów oświetleniowych, koniecznie przejrzyj ofertę Idea Vetro - polskiego producenta szklanych dzieł sztuki (jak niejednokrotnie określane są nasze lampy).