Lampy wewnętrzne

Idea Vetro to nie tylko sklep internetowy z lampami. Jesteśmy przede wszystkim producentem oświetlenia wewnętrznego, którego ambicje sprzedażowe sięgają daleko poza granice Polski. Chcemy podbić rynki zagraniczne i zachwycić swoimi lampami najbardziej wymagających koneserów dobrego smaku. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty cechowała mistrzowska jakość wykonania i niezrównana stylistyka, w pełni zgodna z współczesnymi światowymi trendami projektowania oświetlenia.

Podkategorie

  • LAMPY STOŁOWE

    O tym, jak ważne dla naszego funkcjonowania jest światło, najlepiej przekonujemy się w chwili, kiedy zapada zmierzch, a nasze mieszkania stopniowo zaczynają tonąć w mroku. Szklane lampy stołowe z abażurem, które produkowane przez Idea Vetro, pełnią dwojaką rolę. Nie tylko emanują dookoła przyjemnym światłem, roztaczając wokół siebie niezwykłą aurę, lecz przede wszystkim przykuwają spojrzenia swoim wyrafinowanym, szalenie wysmakowanym wyglądem. W efekcie każde pomieszczenie, w którym znajduje się lampa stołowa sygnowana przez Idea Vetro, zamienia się w przestrzeń przypominającą malarski, niemalże filmowy kadr.

  • LAMPY PODŁOGOWE

    Każde wnętrze mieszkalne wymaga odpowiedniej oprawy, również tej świetlnej. Prym w tej materii wiodą oczywiście lampy wiszące. Okazuje się jednak, że nie tylko one są odpowiedzialne za klimat, w jakim na co dzień przychodzi nam żyć. Równie istotną rolę odgrywają lampy, które nie są na stałe przypisane do jednego miejsca. Mowa oczywiście o lampach stojących (podłogowych), które świetnie odnajdują się w każdej przestrzeni i niemal każdej aranżacji. Są one niczym bohaterowie drugiego planu, którzy mimo, że nie narzucają się swoją obecnością, to mają jednak ogromny wpływ na obraz całości.

  • LAMPY WISZĄCE

    Co stanowi o klasie mieszkania? Rozkład pomieszczeń? Aranżacja przestrzeni? Odpowiednio dobrana kolorystyka? Po trosze każda z wymienionych rzeczy. Jest jednak coś, co sprawia, że nawet standardowe wnętrze nabiera niewykłych barw. Tym tajemniczym składnikiem są... detale. To one tak naprawdę są akcentami, które nadają całości niepowtarzalności i wyjątkowego charakteru. Jednym z takich elementów, które zmieniają mieszkania na lepsze, są odpowiednio dobrane lampy wiszące. Niezależnie od tego, czy chodzi o oświetlenie salonu, kuchni czy sypialni, do właśnie lampa sufitowa będzie zawsze przykuwać uwagę domowników.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 249 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 249 elementów

Oświetlenie wewnętrzne

Jeśli jesteś na etapie aranżowania wnętrza mieszkania, to z pewnością wiesz, jak ważne jest zachowanie spójności stylistycznej całej urządzanej przestrzeni. Masz także świadomość, jak wielka moc drzemie w nieistotnych z pozoru detalach. Tworząc każdą z lamp Idea Vetro, już na etapie prac koncepcyjnych staramy się nadać im właśnie ową wizualną spójność, która sprawi, że nowo narodzone źródło światła harmonijnie wpasuje się do rodziny naszych lamp. Nawet, jeśli jej szklana podstawa będzie znacząco różniła się swoim kształtem, fasonem czy kolorem od pozostałych. To nie wszystko. Staramy się również nadać indywidualny charakter najmniejszym detalom, ponieważ głęboko wierzymy, że to właśnie w nich pulsuje tajemnicze źródło prawdziwego piękna...