Oświetlenie do pomieszczeń

Dlaczego zapraszamy światło do swoich domów? Ponieważ od zawsze miało ono w sobie niezwykłą moc kreowania przyjaznego nastroju. O tym, jak ważną rolę odgrywa światło w naszym życiu, dowiadujemy się wówczas, gdy zaczynamy odczuwać jego deficyt: w miesiącach jesiennych i zimowych. Wtedy to jego brak zaczyna niepokojąco wpływać na nasz nastrój i samopoczucie. Na szczęście istnieje sposób, by temu zaradzić. Współczesne lampy potrafią zadziałać niesłychanie ożywczo na przestrzeń każdego mieszkania. W zależności od sytuacji, nadają mu wytwornego, królewskiego blasku albo wręcz przeciwnie - kameralnego wyciszenia.

Podkategorie

 • SALON

  Nie ma cienia przesady w stwierdzeniu, że salon to wizytówka domu. To miejsce, które z natury rzeczy jest reprezentacyjne, dlatego też wymaga odpowiedniej oprawy, która zamieni to centralne pomieszczenie domu w przestrzeń wyrafinowanego luksusu. Co ważne, liczy się tu nie tyle liczba elementów wyposażenia, a ich klasa i jakość. To dlatego salon jest wręcz wymarzonym środowiskiem dla ekskluzywnych lamp Idea Vetro. Właśnie tam mogą one być gwiazdami pierwszej wielkości. A bijący od nich szlachetny blask ma okazję przyćmiewać swoim światłem wszystko, co znajduje się w ich pobliżu.

 • SYPIALNIA

  Sypialnia to przestrzeń, w której co noc spełniają się najpiękniejsze z sennych marzeń. Nic więc dziwnego, że urządzając tę strefę mieszkania, chcemy sprawić, by przebywanie w niej, sprawiało nam mnóstwo frajdy i jeszcze więcej przyjemności. Pomimo tego, że przez większą część nocy sypialnia spowita jest wszystkimi odcieniami szarości, to nie oznacza to, że jej oświetlenie można uznać za sprawę mało istotną, by nie powiedzieć drugorzędną. Wręcz przeciwnie. To właśnie lampy nocne odgrywają niebagatelną rolę w kreowaniu romantycznego, odprężającego klimatu. To one są świadkami miłosnych wyznań. I to one otulają mieszkańców sypialni pierzyną miękkiego światła.

 • KUCHNIA

  Kuchnia nie bez przyczyny uważana jest za serce każdego mieszkania. To w niej gromadzą się ludzie, których kochamy najbardziej na świecie. To tam koncetruje się codzienne życie całej rodziny. To tam przyrządzane są posiłki, które jednoczą wszystkich przy wspólnym stole. Zaaranżowanie przestrzeni kuchennej w taki sposób, by przyciągała ona swoim prawdziwie domowym klimatem, nie jest rzeczą prostą. Na szczęście z pomocą przychodzą tutaj lampy Idea Vetro: niezastąpione elementy aranżacji kuchni i jadalni.

 • ŁAZIENKA

  Łazienka to pomieszczenie wyjątkowe. To przestrzeń nie tylko odprężającego relaksu po ciężkim dniu pracy, ale i intymności. Dlatego warto zadbać o to, by przebywanie w niej sprawiało radość wszystkim zmysłom. Projektując szklane lampy łazienkowe Idea Vetro, staraliśmy się, by praktycznie każdy detal emanował maestrią formy. By już samo patrzenie na zmysłowo wygięte kształty ich podstaw, sprawiało wszystkim ogrom przyjemności. Nie zapomnieliśmy przy tym o podstawowej funkcji oświetlenia łazienkowego: o dostarczaniu odpowiedniej dawki przyjaznego światła.

 • PRZEDPOKÓJ

  Przedpokój to miejsce magiczne. Bez cienia przesady można powiedzieć, że funkcjonuje on na granicy dwóch światów. Oddziela ciepło ogniska domowego od wszystkiego, co czyha na nas za progiem. W Idea Vetro doskonale wiemy, jak ważne jest oświetlenie każdej strefy mieszkania. Nawet jeśli jest to właśnie przedpokój, czyli przestrzeń użytkowana stosunkowo rzadko w ciągu dnia.

Nowoczesne oświetlenie, które tworzy nastrój w domu

Lampy Idea Vetro stworzone zostały z myślą o tych, którzy aranżując mieszkanie, zwracają baczną uwagę na dwie rzeczy: na walory użytkowe lamp oraz ich funkcje estetyczne. Pierwszy z tych elementów ma kluczowe znaczenie dla komfortu mieszkania. Jesteśmy bowiem istotami, które dopiero zanurzone w świetle - rozkwitają i zaczynają żyć pełnią życia. Kupując naszą lampę do domu, masz gwarancję, że jej światło nada blasku pomieszczeniu, w którym owa lampa zamieszka. Odnośnie zaś funkcji estetycznych - lampy Idea Vetro projektowane są z myślą o tym, by każdy ich detal kusił swoim wyrafinowaniem...